«Був страх, що світ змінився». Євгенія Аратовська розповіла, як заснувала бізнес в декреті
Засновниця соціального стартапу «Україна без сміття» Євгенія Аратовська заснувала свій бізнес, коли була в декретній відпустці. Вона розповіла про те, як зробила вибір між корпоративною роботою та власною справою. Ось що вона радить мамам, котрі також замислюються над тим, щоб стати підприємницями.
Євгенія в межах подкасту співзасновниці MC.today Віри Ворон «Міністерство світла» (підписатися можна за цим посиланням) поділилась тим, що коли її старший син трішки підріс, вона розглядала можливість повернення в компанію, проте її супроводжували певні страхи.
«Я спілкувалася зі своїми колегами й мені здавалося, що за чотири роки я втратила всі свої компетенції, втратила свою вагу як фахівець. Я прийду працювати секретаркою, а була керівницею напрямків. В мене був страх, що світ змінився, а я не напрацювала свій потенціал як спеціалістка. І насправді в мене були великі сумніви, чи я вийду на роботу, чи, може, залишуся вдома», – пригадала Аратовська.
Вона сумнівалась через те, що доведеться все починати з нуля у віці за тридцять, що діти ще маленькі, було й усвідомлення того, що хочеться проводити з ними більше часу.
«Я хотіла все ж ці скіли, які маю, застосувати для того, щоб заробляти, скільки я хочу, а не скільки мені готова дати компанія. Це був довгий шлях – домовитися із собою про те, що я можу, що треба спробувати, не боятися. Чесно, ніхто не вірив, що це перетвориться на щось серйозне», – розповіла Євгенія.
Читайте також: Засновниця УБС Євгенія Аратовська розповіла, скільки українці готові платити за сортування сміття
Підприємниця зауважила, що стартапер-початківець практично все робить сам, і потрібно пройти шлях від цього до перших найманих людей.
«Коли озираєшся назад, ти розумієш, що все було недаремно. Я молодець. Я не побоялася, я це здійснила і я вже маю більше впевненості у своєму майбутньому житті, я сама від себе залежу. Я не залежау від того, у якому віці мене попросять піти», – поділилась вона.
Аратовська радить не зволікати й хоча б спробувати здійснити мрію про власний бізнес, тому що саме в процесі, за її словами, народжуються сміливість та сила. Водночас вона зазначає, що встигнути (відкрити свою справу) можна завжди, якщо дуже хочеться.
По темі:
- Розгорнули виробництво за 2 тижні, у планах – нова кав’ярня: історія релокації бренду кави Roast One з Миколаєва
- «Ми замовляли товари, не розуміючи, що буде далі»: як мережа JYSK Україна втрималась під час вторгнення. Інтерв'ю
- «Це була авантюра»: з чого почалась історія бренду Mr.Pops, що вже 9 років виготовляє крафтове морозиво
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: